Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

 • Tel     : 0342 323 37 44
 • Gsm  : 0539 883 84 34

ÇAGRI MERKEZİ : 323 37 44

Gaziantep Sharp Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

GAZİANTEP SHARP SERVİSİ


SHARP SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Sharp markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede  sharp servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Sharp marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da sharp yetkili servis ihtiyacını doğurur.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel sharpservisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Sharp beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz arçelik beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

SHARP SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali  Sharp Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.Sharp Buzdolabı servisi , Sharp Çamaşır Makinesi Servisi , Sharp Bulaşık Makinesi Servisi, Sharp Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ SHARP SERVİSLERİ

Şehitkamil, Şahinbey İlçelerinin, Binevler, Merveşehir, Karataş, Güvenevler , Karşıyaka, Sarıgüllük, Yukarıbayır, Düztepe, Hoşgör, Saçaklı, Tugay, Cumhuriyet, Perilikaya, Cinderesi, İbrahimli, Beşyüzevler, Degirmiçem , Emek, Geneyik, Baglarbaşı, 23 Nisan,Dülükbaba, Nurtepe, Narlıtepe, 8 Şubat, Gaziler, Yavuzlar, Bülbülzade, Güneykent, Seyrantepe, Beykent , Fıstıklık , Karacaoglan, 60 Yıl , 25 Aralık, Akyol, Hürriyet, Fatih, Atatürk,Batıkent, Barak, Beydilli, Beyazlar, Zeytinli, Pirsultan, Kayaönü, Dumlupınar, Cengiztopel Semtlerine ” Sharp beyaz eşya yetkili teknik servis” hizmeti verilmektedir

 

 • Sharp Buzdolabı Teknik Servis Hizmeti Gaziantep;
  Arıza yapan Sharp buzdolaplarınızın tamir bakım teknik servis hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.Örnegin; Buzdolabınız sogutmuyor veya alt kısmı sogutmuyor, aşırı ses yapıyor gibi arıza durumlarında iletişim bölümünde bulunan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilir bir arıza kaydı bırakmanız sonucunda bizlerden teknik destek talep edebilirsiniz.
 • Sharp Çamaşır Makinası Servis Hizmeti  Gaziantep;
  Çamaşır makinesi her evde bulunan bir beyaz eşya cinsidir. Bu cihzların arıza yapması durumunda Sharp Çagrı Merkezi irtibat numaralarındanbizlerle irtibata geçmeniz önem arz etmektedir. Yapıcagınız görüşme sonrasında adresinize bir ekip yönlendirmesi yapılıcak ve sorununuz giderilicekdir.
 • Sharp Bulaşık Makinası Servis Hizmeti Gaziantep;
  Gaziantep ilindeki tüm bölgelerine hizmet veren kuruluşumuz Sharp beyaz eşya katagorisindeki bulaşık makinaları arızalarında müşterilere 7/24 teknik hizmet saglamaktadır. Arıza yapan bulaşık makinanız için bizlerle mutlaka irt ibata geçmeniz gerekiyor. Bulaşık makinasında ön ekranda almış oldugunuz ”hata kod” ları için bizlerden bilgi alabilir mobil çözüm üretebilirsiniz.
 • Sharp Fırın & Davlumbaz & Set Üstü & Ankastre Servis Hizmeti  Gaziantep;
  Isıtma, pişirme ve havalandırma konusunda Sharp beyaz eşya katagorisinde bulunan ankastre setler, fırınlar ve davlumbazlar bir mutfagın en önemli ihtiyacları arasında yer almaktadır.Fırınınızdaki ısıtma sorunu veya fan motoruyla ılgılı sıkayetlerınız ıcın bızlerı  iletişim bölümündeki numaralarımzdan arayabilirsiniz.
 • Sharp Klima Servis Hizmeti  Gaziantep;
  Yaz, kış fark etmeksizin kullandıgımız klimaların birçok kullanım alanı ve çeşiti mevcuttur Klima çeşitleri arasında en çok tercih edilen klimalar sırasıyla ”Salon Tipi Klimalar” , ” Duvar Tipi Klimalar” , Kaset Tipi Klimalar ”  , ” Split Klimalar ”  şeklinde devam etmektedir bu cihazlarınızın ısıtma ve sogutma konusundaki tüm teknik hataları için bizleri arayabilir, 7/24 Sharp Teknik servis talebinde bulunabılırsınız
 • Sharp Kombi Servis Hizmeti  Gaziantep;
  Isıtma konusunda bir evin temel ihtiyaçları arasında yer alan kombiler artık sektörde olcukca rabet görmektedir. Satış sonrası  teknik destek konusunda ise sizlere en detaylı hizmeti bizler siz degerli kombi kullanıcılarına saglamaktayız.
 • Sharp Termisifon Servis Hizmeti  Gaziantep;
  Termisifonlar banyolarda kullanılabıldıgı gibi tüm evin musluklarında su ısıtma hızmetı saglamaktadır.Musluklardan akan suyun sıcak bır şekılde akması kullanıcıların rahat temızlenmesını saglamaya yönelık bır hızmettır.Sizde arıza yapan termisifonlarınız ıcın bırlere bır adres kaydı bırakabılir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz


Gaziantep Sharp
Teknik Servisi Olarak Hizmet Verdigimiz Bölgeler Aşagıdadır.

Gaziantep Sharp Beyaz Eşya Servisi
Gaziantep Beyaz Eşya Teknik Servisi
Sharp Beyaz Eşya Hizmetleri
Sharp Teknik Servisi Gaziantep

 


BEYLERBEYİ SHARP SERVİSİ, BİNEVLER SHARP SERVİSİ, ÇİKSORUT SHARP SERVİSİ, CİNDERESİ SHARP SERVİSİ, DÜZTEPE SHARP SERVİSİ, GAZİKENT SHARP SERVİSİ, HACIBABA SHARP SERVİSİ, KARAGÖZ SHARP SERVİSİ, KARŞIYAKA SHARP SERVİSİ, SAÇAKLIK SHARP SERVİSİ, ŞAHİNBEY SHARP SERVİSİ, ŞEHİTKAMİL SHARP SERVİSİ, SEKİZŞUBAT SHARP SERVİSİ, TÜRKTEPE SHARP SERVİSİ, YUKARIBAYIR SHARP SERVİSİ
Bölgelerinde Sharp Servis Hizmeti Verilmektedir

Ertek Group

Bir cevap yazın