Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Gaziantep beyaz eşya servis hizmetlerimiz;
 Gaziantep ilinde beyaz eşya teknik servisligi yapan firmamızın tamiratını yaptıgı cihazlar sırasıyla şunlardır.

1. Buzdolabı tamiratı ve servisligi
Beyaz eşya katagorisindeki arıza yapan buzdolaplarınızın bakım onarım ve servis işleri için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

2. Çamaşır makinası tamiri ve servisligi
Çamaşır makinası arızalarınız için teknik servis bünyesndeki çagrı merkezimizin irtibat numaralarını arayarak bizlerle iletişime geçebilir cihazınızın bakım, onarım ve tamiratını yaptırabilirsiniz.

3. Bulaşık makinesi tamiciligi ve servisciligi
Arıza yapan bulaşık makinalarınız için iletişim bölümündeki,  numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

4.Fırın tamiratı ve Genel bakım hizmetleri
Fırınlar çeşitlere ayrılır 2 yılda bir renstans bakımı yaptırılması gerekmektedir. Fırın arıza bakım ve taömiratı için bizleri arayabilirniz.

5. Kombi tamiri ve genel arıza bakımı
Kombi bakımınızı yaptırdınızmı ?
Gaziantep ilinin suları kireçlidir bu sebebten dolayı her yıl kombilerinizin kireç bakımını yaptırmanız gerekiyor. Aksi taktirde kombinizin ömrü  kısalıcaktır. Kombi bakımı ve arıza tespiti için bizkeri arayabilirsiniz.

6.Klima tamiratı arıza bakım ve servisligi
Klimalarınız tam anlamıyla görevlerini yerine getirmiyormu ?
Sorun degil biz Gaziantep Yetkili Servisi olarak Klimalarınızın bu tür  sorunlarını gönderdigimiz teknisyen ekiplerimiz ile birlikte sorunu yerinde çözüyoruz. Klima arıza ve bakım için bizleri (0342) 323 37 44 nolu numaradan arayabilir bir servis kaydı bırakıp teknik ekip çagırabilirsiniz.

7. Küçük ev aletlerinin tamiratı
Firmamız arıza yapan elektirikli küçük ev aletlerinin arıza sonrası genel bakım ve tamiratını yapmaktadır. Sorunlarınız için arayın çözüm bulalım.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Degerli.. Lütfen Bir Yorum Bırakın